Ürünlerimiz Hakkında

Tasarımlarımızda altın kaplama ve 925 ayar gümüş parçalar ile birlikte inci, akik, ametist, turkuaz ve mercan gibi doğal taşlar ve seramik malzemeler kullanılmaktadır. Özellikle altın kaplama ve seramik malzemeler içeren ürünlerin su, parfüm, krem ve alkol ile temasından kaçınılmalıdır. Kaçınılmaması durumunda ürünlerde zaman içinde renk kayıpları ve aşınmalar yaşanabilir. Aksesuarlarınızı kullanmadığınız durumlarda, kutusu içinde ve nemden uzak bir ortamda muhafaza etmeniz önerilir.

Teslimat

Shebumi Design tarafından tasarlanan tüm ürünler ve seramik malzemeler el yapımı olduğundan, siparişlerişlerinizin kargoya veriliş süresi 1-5 iş günüdür. Stok durumuna göre bu süre 5-10 güne kadar uzayabilir. Seramik malzemeler içeren ürünlerde, seramiklerin kuruma ve fırınlanma gibi farklı bir üretim süreci olması nedeniyle, bu süre daha değişkendir. Beğendiğiniz ürünün stok durumunu ve eğer stokta yok ise üretim sürecini hey@shebumidesign.com adresine mail atarak öğrenebilirsiniz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra MNG Kargo ile kayıtlı teslimat adresinize gönderilir ve kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak 2-5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Ürünlerinizi teslim alırken kargo paketinin hasarsız olduğundan emin olmalısınız. Kargo paketinde herhangi bir ezilme, yırtılma ve ıslanma olması durumunda kargoyu teslim almamanız ve ücret iadenizin hızlandırılması açısından kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Kargo Ücreti

İadeler hariç tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

İade ve Değişim

Kullanılmış ürünlerde iade ve değişim seçeneği bulunmamaktadır. Satın aldığınız ürünü kullanmadan iade etmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hey@shebumidesign.com adresine mail atarak iade bildiriminde bulunabilirsiniz.

İsteğe bağlı iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretinin müşteri tarafından ödenmediği durumlarda, ürünün ücret iadesi kargo bedeli düşülerek yapılacaktır.

Shebumi Design ile iletişime geçtikten sonra iade edeceğiniz ürünü kullanılmamış, eksiksiz ve hasar görmemiş (ürün ve ambalajı) şekilde, satın aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde size belirtilen adrese gönderen ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ya da koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle, alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı olması durumunda (yanlış ve/veya hasarlı), ürünün fotoğrafı ile birlikte hey@shebumidesign.com adresine mail atarak iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Üretici hatası kaynaklı iadelerde kargo ücreti Shebumi Design’a aittir.

İade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaştığı günden itibaren bir hafta (7 iş günü) içinde detaylı incelenir. İnceleme sonucu ürünün kullanılmadığı, ıslanmadığı, tahrip edilmediği, hasar görmediği belirlendiği takdirde iadesi onaylanır ve ürün bedeli olarak (kargo ücreti hariç) ödediğiniz ücretler hesabınıza iade edilir.

İade etmek istediğiniz ürünün yanlış ve/veya hasarlı olması durumunda, iadeniz onaylanacak ve ürün ücreti hesabınıza yatırılacaktır.